Simple White design radiátor több méretben

Simple White design radiátor több méretben

Simple White design radiátor 100x50 cm
AR-SW10050

A félreértések elkerülése végett felhívnánk a figyelmet, hogy a törölközőszárító rögzítő szettje a csomag része. Egy külön dobozban található a nagy (törölközőszárító) dobozon belül.

• 366W teljesítmény

• központi fűtésre köthető

• fűtőpatronnal kombinálható

• A radiátorok tartozéka a rögzítőszett, a légtelenítő szelep és a menetes dugó.

• A csőradiátorok az EN 442 jelű EU szabvány előírásainak megfelelően készülnek.

• Maximális üzemi nyomás: 1,8 MPa.

AR-SW15050

• 549W teljesítmény

• központi fűtésre köthető

• fűtőpatronnal kombinálható

• Maximális üzemi nyomás: 1,8 MPa.

Arezzo Design
Simple White design radiátor 100x50 cm