Element 1080S szögletes öntött márvány zuhanytálca

Element 1080S PAN00992 100x80 cm-es szögletes öntött márvány zuhanytálca
PAN00992
Garancia:

Element szögletes öntött márvány zuhanytálca

Kiváló minőségű cseh öntött márvány zuhanytálca, mely semmihez sem fogható élmény nyújt. A tálcát olyan bevonattal látták el amely, ellenáll a takarítószerek káros hatásának, és biztosítja a könnyű karbantartáshoz szükséges feltételeket. Öntött márványnak köszönhetően kiváló hőtartó, nem hidegül el és kellemes tapintású.

Méret: 100x80x3 cm

Szifon és fedősapkával.