Free 90x90 cm-es szögletes öntöttmárvány zuhanytálca
PAN00996
Kezdete: 2020.10.30   A készlet erejéig!
Garancia:

Free szögletes öntöttmárvány zuhanytálca

Kiváló minőségű cseh öntött márvány zuhanytálca, mely semmihez sem fogható élmény nyújt. A tálcát olyan bevonattal látták el amely, ellenáll a takarítószerek káros hatásának, és biztosítja a könnyű karbantáshoz szükséges feltételeket. Öntött márványnak köszönhetően kiváló hőtartó, nem hidegül el és kellemes tapintású.

Méret: 90x90x4 cm

Szifon és fedősapkával.