Divine 89R PAN01114 90x90 cm-es ötszögletű öntött márvány zuhanytálca
PAN01114
Kezdete: 2020.10.27   A készlet erejéig!
Garancia:

Divine íves öntöttmárvány zuhanytálca

Kiváló minőségű cseh öntött márvány zuhanytálca, mely semmihez sem fogható élmény nyújt. A tálcát olyan bevonattal látták el amely, ellenáll a takarítószerek káros hatásának, és biztosítja a könnyű karbantartáshoz szükséges feltételeket. Öntött márványnak köszönhetően kiváló hőtartó, nem hidegül el és kellemes tapintású.

Méret: 90x90x3 cm

Szifon és fedősapkával.