Stone 1180S szögletes öntött márvány zuhanytálca

Stone 1180S PAN01141 110x80 cm-es szögletes öntött márvány zuhanytálca
PAN01141
Garancia:

Stone szögletes öntött márvány zuhanytálca

Kiváló minőségű cseh öntött márvány zuhanytálca, mely semmihez sem fogható élmény nyújt. A tálcát olyan bevonattal látták el amely, ellenáll a takarítószerek káros hatásának, és biztosítja a könnyű karbantartáshoz szükséges feltételeket. Öntött márványnak köszönhetően kiváló hőtartó, nem hidegül el és kellemes tapintású.

Méret: 110x90x3 cm

Szifon és fedősapkával.