Smaragd falsíkra szerelhető zuhanykabin víztiszta üveggel, állítható méretekkel zuhanytálca nélkül

Smaragd 90x90 cm-es falsíkra szerelhető zuhanykabin víztiszta üveggel, állítható méretekkel
PAN01147
Nem
Szettben zuhanytálcával
Zuhanytálca nélkül
Kezdete: 2020.10.27   A készlet erejéig!
Garancia:

Smaragd falsíkra szerelhető zuhanykabin víztiszta üveggel

Kiváló minőségű cseh gyártmányú zuhanykabin, 5mm-es edzett biztonsági üveggel, és dupla felső görgőkkel, nagy finoman és megbízhatóan gördül a sínben, ezáltal megkönnyítve a kabin kezelhetőségét és karbantartását is. Edzett alumínium profil biztosítja a kabin kellő merevségét.

Termékjellemzők:

• 5 mm-es biztonsági üveg

• polírozott allumínium keret

Belépési távolság:

90 x 90 cm-es változat: 46 cm

STONE öntöttmárvány zuhanytálcával a legideálisabb kombinálni.

Szerelési útmutató

Arttec