STONE íves aszimmetrikus öntött márvány zuhanytálca, balos kivitel 80x100 cm

Beépítési oldal :
Zuhanytálca típusa:
Garancia:

STONE íves  aszimmetrikus öntött márvány zuhanytálca

Kiváló minőségű, modern vonalvezetésű öntöttmárvány zuhanytálca aszimmetrikus formában. A Marbelit alapanyag és az európai gyártás garantálja a zuhanytálca hossszú élettartamát, kiváló szín- és forma tartósságát. A felülete extra kemény Gelcoat bevonatot kapott.

Mindössze 3 cm-es magassággal a süllyesztett beépítéshez, de előlap is rendelhető hozzá a hagyományos módon történő beépítéshez. Szifon mérete 90-es.

Méretei: 80x100x3 cm.

A termékehez külön rendelhető szifon , láb és előlap is!  (jelen ajánlat részét nem képezik ezen kiegészítő elemek)

Beépítési oldal (Rövidebb oldal elhelyezkedése szemből nézve): bal oldalon.

Arttec
STONE 80x100 cm íves aszimmetrikus öntött márvány zuhanytálca, balos kivitel