Moon Grape falsíkra szerelhető zuhanykabin, állítható méretekkel zuhanytálca nélkül

Moon Grape falsíkra szerelhető zuhanykabin, állítható méretekkel, 70-75 x 76,5-78 x 195 cm-es méretben
XMOO0066
Zuhanytálca nélkül
Garancia:

Moon Grape falsíkra szerelhető zuhanykabin

Speciális felületkezelése miatt, az üveg vízkőmentesítő  bevonattal van ellátva, amely segíti karbantartást, tisztítást.Edzett biztonsági üveggel van ellátva, szőlő színben, a zuhany ajtaja elegáns szálcsiszolt keret. Az ajtót -20 és +80 Celsius fok között, 96 órán át sóoldatban nyitották zárták, de szabad szemmel még így sem volt látható korrózió.

Stone öntött márvány tálcával lehet kombinálni.

P-50 szerelési útmutató

Moon ajtó szerelési útmutató