Moon B23 Clear falsíkra szerelhető zuhanykabin, állítható méretekkel zuhanytálca nélkül

Moon B23 Clear falsíkra szerelhető zuhanykabin, állítható méretekkel, 65-70 x 76,5-78 x 195 cm-es méretben
XMOO0099
Nem
Szettben zuhanytálcával
Zuhanytálca nélkül
Garancia:

Moon Clear zuhanykabin

Speciális felületkezelése miatt, az üveg vízkőmentesítő  bevonattal van ellátva, amely segíti karbantartást, tisztítást.Edzett biztonsági üveggel van ellátva, a zuhany ajtaja elegáns szálcsiszolt keret. Az ajtót -20 és +80 Celsius fok között, 96 órán át sóoldatban nyitották zárták, de szabad szemmel még így sem volt látható korrózió.

Stone öntött márvány tálcával lehet kombinálni.

P50-es oldalfal szerelési útmutató

Moon zuhanyajtó szerelési útmutató