Saloon B15 Clear falsíkra szerelhető szögletes nyílóajtós zuhanykabin, állítható méretekkel, 90-95 x 76,5-78 x 195 cm
XSAL0084
Kezdete: 2020.10.27   A készlet erejéig!
Garancia:

Saloon Clear falsíkra szerelhető szögletes nyílóajtós zuhanykabin

Kétrészes zuhanyajtó, biztonsági üveggel(5mm)  mely megkapta az Easy Clean bevonatot , amely megakadályozza a vízkő lerakódását, így leegyszerűsíti a karbantartást. Állítható szélességű 5 cm -es tartományban. Az ajtót -20 és +80 Celsius fok között, 96 órán át sóoldatban nyitották zárták, de szabad szemmel még így sem volt látható korrózió.

Stone öntött márvány tálcával lehet kombinálni.

Szerelési útmutató

Arttec