Tiffany aszimmetrikus akril kád

Tiffany aszimmetrikus akril kád 150x105 (bal)
ATB-150
Kezdete: 2020.01.21   A készlet erejéig!

Akril kádjaink 4 mm vastag szaniter akrilból készülnek, külső felületükön üvegszál és műgyanta keverékével megerősítettek, fenékrészükön 20 mm vastag keményfa erősítéssel rendelkeznek. Felületük meleg tapintású és antibakteriális, színük hófehér, nagy kopásállóságú és tükörsima. Erősebb mechanikai behatások okozta sérülések esetén is javítható a felületük. Akril kádjainkra a garancia 120 hónap.

A kád ára kizárólag a kádtestre vonatkozik.

Atlantis
Tiffany aszimmetrikus akril kád 150x105 (bal)
ATB-150
Beépítési oldal