Jasmin Duo egyenes akril kád 170x75
EJD-170
Kezdete: 2020.01.28   A készlet erejéig!

Akril kádjaink 4 mm vastag szaniter akrilból készülnek, külső felületükön üvegszál és műgyanta keverékével megerősítettek, fenékrészükön 20 mm vastag keményfa erősítéssel rendelkeznek. Felületük meleg tapintású és antibakteriális, színük hófehér, nagy kopásállóságú és tükörsima. Erősebb mechanikai behatások okozta sérülések esetén is javítható a felületük. Akril kádjainkra a garancia 120 hónap.

Az ár kizárólag a kádtestre vonatkozik.

Atlantis
Jasmin Duo egyenes akril kád 170x75