Termékverzió: Patio Store tároló, barnás szürke-grafit

Termékleírás

Termékjellemzők:

Patio Store tároló

Stílus és Elegancia: A PATIO STORE tároló egyszerű, mégis elegáns megjelenéssel büszkélkedik. Az univerzális barnás szürke-grafit színek és a természetes fára emlékeztető felületkialakítás garantálja, hogy tökéletesen illeszkedik kerti vagy terasz környezetbe.

Univerzális Tárolás: Ez a tároló ideális választás minden olyan helyen, ahol szükséged van kerti tartozékok, eszközök vagy háztartási tárgyak rendben és biztonságban történő tárolására.

Kiváló Méretek: Az optimális méreteknek köszönhetően a tároló szinte bárhová helyezhető, így a kerted vagy teraszod rendezett maradhat.

Időjárásálló Design: A szolid szerkezet és a magas minőségű nyersanyagok révén a tároló megvédi a benne tárolt tárgyakat a nedvességtől és az időjárás viszontagságaitól, hosszú élettartamot biztosítva.

Műszaki Adatok:

• Külső Méretek:

Szélesség: 139,5 cm

Mélység: 77 cm

Magasság: 120 cm

• Belső Méretek:

Szélesség: 130,5 cm

Mélység: 66 cm

Magasság: 115 cm

• Ajtó Méretek:

Szélesség: 124,5 cm

Magasság: 110 cm

Tároló Felhasználása:

• Kerti eszközök, szerszámok és kiegészítők tárolására.
  • Háztartási tárgyak, például grillfelszerelések, takarók, játékok elrendezésére.
  • Stílusos tároló megoldás kerti vagy terasz környezetben.

A PATIO STORE tárolóval búcsút inthetsz a rendetlen kertnek és teraszoknak, miközben a minőségi anyagok és a praktikus design garantálja, hogy hosszú ideig szolgáljon. Válaszd a PATIO STORE tárolót, és rendezd be kerti területed stílusosan és funkcionálisan!

Vélemények

Nincs raktáron