Dekortrend Tündérfény girland, zöld kábel, meleg fehér

Dekortrend Tündérfény girland, zöld kábel, meleg fehér

Dekortrend Tündérfény girland, zöld kábel, 500 led, meleg fehér
KDC_521
A népszerű DekorTrend Tündérfény családja 2018-ban új termékekkel bővült ki. A girland rendelkezik a tündérfény minden előnyével – vékony kábel, apró LED-ek -, de a LED-ek sűrű elhelyezkedése miatt teljes értékű fényfüzérként használható. Karácsonyfák különleges fénydísze lehet az idei évben.
Dekortrend Tündérfény girland, zöld kábel, 500 led, meleg fehér
KDC 521