Dekortrend Jin-jang fénygirland, fekete kábel, hideg/meleg

Dekortrend Jin-jang fénygirland, fekete kábel, hideg/meleg

Dekortrend Jin-jang fénygirland, fekete kábel, 500 led, hideg/meleg
KDC_530
Igazi különlegesség ez a fényfüzér, amin egyszerre találhatók hideg fehér és meleg fehér LED-ek. Fekete kábele sötét háttereken, fenyőfákon szinte nem is látszik, míg sűrű LED-jei kiválóan érvényesülnek. A hideg és meleg fények keveredése varázslatos hatást kelt, bárhol is használjuk fel a girlandot.
Dekortrend Jin-jang fénygirland, fekete kábel, 500 led, hideg/meleg
KDC 530