Müfenyö WONDER BLACK HX190

KFA_399
Több méretben
Leírás
A Dekortrend Wonder Black fekete, 2D-s levelek között bármilyen dísz jól mutat, a karcsú fa a legkisebb térben is hatásos. A fekete műfenyőt inkább a modern elegáns lakásokba ajánljuk, gyönyörű kiegészítője lesz a karácsonyi ünnepeknek.

Mit jelent 2D-s műfenyő?

A műfenyőket négy csoportba soroljuk, a 2D elnevezést azokra a műfenyőkre alkalmazzuk, amelynek tűlevelei két dimenziósak, leginkább kis lapocskákra hasonlítanak. Ezek a fák az olcsóbb árkategóriába tartoznak.

Mit jelent a beakasztós ágkonstrukció?

A beakasztós ágakat a fa törzsébe kell egyesével beakasztanod, amikor a műfenyőd felállítod. Mindig figyelj, hogy a megfelelő ágakkal kezd az építést: érdemes a legnagyobbaktól a legkisebbekig haladnod a telepítés során.

Miért fontos az ágak száma?

Természetesen egy műfenyő annál dúsabb, minél több ágat tartalmaz. Minden ízléshez és díszítési szokáshoz más-más ágsűrűséget ajánlunk neked. Ha szereted a sűrűn, gazdagon díszített karácsonyfát, akkor egy kisebb ágszámú fát ajánlunk, ha a kevéssé dekorált műfenyőket kedveled, akkor a sűrűbb fákat javasoljuk. Ha csupán világítással díszíted a karácsonyfádat, akkor a minél sűrűbb, főként a kevert típusú ágkonstrukciójú fákat ajánljuk neked.
Müfenyö WONDER BLACK 90CM HX190
KFA 399