SILVERWHITE Műfenyő 180 cm
KFB_168
Kezdete: 2021.09.21   A készlet erejéig!
Készleten
60 napos visszaküldés:

Mit jelent a kevert ágkonstrukciós műfenyő?

A műfenyőket négy csoportba soroljuk, a kevert elnevezést azokra a fenyőkre alkalmazzuk, amelynek ágai 2D és 3D esetleg tűleveleket tartalmaznak. A kevert ágkonstrukciós műfenyők általában dúsak, tömörek.

​Mit jelent a pántos ágkonstrukció?

A pántos ágakat fixen szerelték a fa törzsére, ezért telepítéskor csak egyszerűen le kell hajtogatnod az ágakat és már azonnal díszítheted is a fát!

SILVERWHITE Műfenyő 180 cm
180 cm
Készleten

Nálunk a fürdőszoba a  ház legfontosabb helysége