KFB_558
Több méretben
1990 Ft
60 napos visszaküldés:

Milyen a tűlevelű műfenyő?

A műfenyőket négy csoportba soroljuk, a tűlevelű elnevezést azokra a fenyőkre alkalmazzuk, amelynek levelei hosszúak, az erdei fenyő leveleire hasonlítanak.

​Mit jelent a beakasztós ágkonstrukció?

A beakasztós ágakat a fa törzsébe kell egyesével beakasztanod, amikor a műfenyőd felállítod. Mindig figyelj, hogy a megfelelő ágakkal kezd az építést: érdemes a legnagyobbaktól a legkisebbekig haladnod a telepítés során.

180 cm
1990 Ft

Nálunk a fürdőszoba a  ház legfontosabb helysége