Supra Green műfenyő

SUPRA GREEN Műfenyő 180 cm
KFB_088
Több méretben

Mit jelent a 2D-s műfenyő?

A műfenyőket négy csoportba soroljuk, a 2D elnevezést azokra a műfenyőkre alkalmazzuk, amelynek tűlevelei két dimenziósak, leginkább kis lapocskákra hasonlítanak. Ezek a fák az olcsóbb árkategóriába tartoznak.

​Mit jelent a pántos ágkonstrukció?

A pántos ágakat fixen szerelték a fa törzsére, ezért telepítéskor csak egyszerűen le kell hajtogatnod az ágakat és már azonnal díszítheted is a fát!

SUPRA GREEN Műfenyő 180 cm
KFB 088