Silk Pine műfenyő 150 cm
KFB_105
Több méretben
Kezdete: 2020.09.24   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 850 Ft

Milyen a tűlevelű műfenyő?

A műfenyőket négy csoportba soroljuk, a tűlevelű elnevezést azokra a fenyőkre alkalmazzuk, amelynek levelei hosszúak, az erdei fenyő leveleire hasonlítanak.

​Mit jelent a beakasztós ágkonstrukció?

A beakasztós ágakat a fa törzsébe kell egyesével beakasztanod, amikor a műfenyőd felállítod. Mindig figyelj, hogy a megfelelő ágakkal kezd az építést: érdemes a legnagyobbaktól a legkisebbekig haladnod a telepítés során.

Silk Pine műfenyő 150 cm
KFB 105