Twinkly okos fényfüzér, 250 LED, 20 m, fekete kábel, RGB
KTW_125
Kezdete: 2020.11.24   A készlet erejéig!
Videók
A karácsonyi dekoráció csúcsa, a legmodernebb technológiával. A fényfüzérek LED lámpáit Wi-Fi/Bluetooth segítségével, telefonról vezérelhetjük, méghozzá művészi szinten. A Twinkly szinkronizálja a füzér összes LED izzóját, így azok egyszerre, egységes mintázatban színezhetők, sőt képesek mozgó effeketeket is megjeleníteni, akár egy LED fal.
Nem számít, hogyan rakjuk fel a fényfüzért a fára, az applikáció megtalálja a LED-eket, és egy gyors kalibrálás után már úgy színezzük és animáljuk valamennyit, ahogy szeretnénk.
Egy applikációval akár 10 fényfüzér is vezérelhetünk szinkronban, beltéren és kültéren egyaránt. A fényfüzér mellé korlátlan hozzáférés is jár a Twinkly galériához, ahonnan számtalan effeketet és animációt tölthetünk le, majd átküldhetjük a karácsonyfánkra. A Twinkly különleges okos fényfüzérei a karácsonyi világítás jövője.
Twinkly okos fényfüzér, 250 LED, 20 m, fekete kábel, RGB
KTW 125