FPP-ZS3
Kezdete: 2021.03.06   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 890 Ft
Készleten
Termék leírás

A megfelelő higiénia fontos lépés egészségünk megőrzésében. Bőrünkről a kórokozók könnyen a testbe juthatnak, különböző fertőző betegségeket okozva. Legfőbb cél a betegségek megelőzése, amelyben a Zazu nagy segítséget nyújthat.

Alkoholos kéz és felületfertőtlenítő 5 L, kupakos kiszerelésben, utántöltésre használható

83% alkoholtartalommal, professzionális és lakossági felhasználásra.

Szelektív virucid, baktericid (MRSA is), fungicid hatás.

Alkalmas műtéti bőrfelületek, injekciók valamint higiénés kézfertőtlenítésre és

felületfertőtlenítésre (alkohol álló felületeken).
Kivitel
5 L