FPP-Z902
50 g/db
Eredeti ár: 660 Ft
Akció: 600 Ft
Kezdete: 2021.03.06   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 60 Ft
Készleten
ZAZU termék leírás

A baktériumok és gombák 99,9%-át elpusztítja
Szelektív virucid hatású.
Tisztít és fertőtlenít
Víz nélkül használható
Törlés nélkül gyorsan szárad

Összetevők: 71% etanol, 0,16% 2-hidroxi-bifenil, benzil-alkohol, glicerin, carbopol, víz

Antimikrobiális spektruma: baktericid, fungicid, szelektív virucid (adenovírus, norovírus inaktiváló).

H225 fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz. H335 Légúti irritációt okozhat.

Használati utasítás:

Alkalmazási terület: higiénés kézfertőtlenítés

Alkalmazási koncentrációk, behatási idő:
A készítményt töményen, hígítatlanul kell alkalmazni, behatási idő 30 másodperc.

Óvintézkedések:
Hőtől, forró felülettől, szikrától, nyílt lángtól és más gyújtóforrástól távol kell tartani.

Más tisztító-, fertőtlenítőszerrel keverni tilos!

Tárolás: Eredeti, ép, bontatlan csomagolásban, száraz jól szellőztethető helyen, szobahőmérsékleten, nyílt lángtól, szikrától és más gyújtóforrástól távol tartandó.

Eltarthatóság: Előírt tárolás mellett 3 év.
Kivitel
50 ML