HONEYSET4
Hecht HONEYSET4 KERTI BÚTOR

Négy székből (egymásba pakolható) és egy asztalból álló kerti bútor szett, acélalumínium profillal és komax felületkezeléssel. Asztal megerősített sötétített üveglappal. Külső és belső helyen használható, használható nedves helyen.

Asztal: sz 150 x h 90 x m 72 cm / Szék: sz 58 x h 74 x m 97 cm

Terhelhetőség: szék 120 kg

A termék előnyei:

• időtlen, nagyon modern és kellemes dizájn

• tökéletes pihenést biztosít a portechnológia alkalmazású alumínium keret és a minőségi szövet

• szinte semmilyen karbantartást nem igényel a kiváló minőségű kerti készlet

• a kerti készlet maximális biztonságát a minőségi kialakítás garantálja

• fekete edzett üveg felületű asztal, amely rendelkezik egy napernyő elhelyezéséhez kialakított lyukkal

• kis súlyának köszönhetően a bútor igen könnyen mozgatható

• a kerti készletet elég egy szivaccsal, finomabb kefével és meleg szappanos vízzel megtisztítani

• a termék hosszabb élettartamának biztosítása érdekében azt ajánljuk, hogy télen a készletet száraz helyen tárolják

Anyaga