HECHT-RATTANLUX6
Hecht RATTANLUX6 KERTI BÚTOR

Hecht Rattan Lux 6 - Kerti bútor garnitúraA Hecht Rattan Lux 6 hat székbõl és egy asztalból álló, műrattanból készült kertibútor garnitúra. Az asztallap edzett üvegbõl készült.  Használható beltéren és kültéren, akár nedves környezetben is. A hosszabb élettartam érdekében javasolt a készlet téli tárolását száraz helyen megoldani. A garnitúra különösebb karbantartást nem igényel. Tisztítása egy szivaccsal és langyos tisztítószeres vízzel ajánlott. Garancia: 2év

Anyaga
Műrattan