ANTICA
Kezdete: 2020.12.03   A készlet erejéig!
Garancia:

Antica kád

Szabadon álló, különleges szaniter akrilból készült kád.

Termék jellemzők:

• Kapacitás: 190 L

• Anyag: Szaniter akril*, ABS

• Lábak és leeresztő nem tartozék

A lábak az alábbi linken megvásárolhatóak: Lábak és leeresztő Antica szabadon álló kádhoz

*Szaniter akril: Alapvetően kétféle akril kád létezik, a „100% szaniter akril” és az úgynevezett „ABS akril”.A legfontosabb különbség, hogy a „100 % szaniter akril” kádak kopófelülete 3-5 mm, ezzel szemben az „ABS akril csupán néhány tized mm akril kopófelülettel rendelkezik, melyet egy ABS műanyag réteg követ.

Kerra
ANTICA