Bella Lux aszimmetrikus hidromasszázs kád, 144x80 cm-es méretben, jobbos beépítéssel

BELLALUX-PRAWA
Kezdete: 2020.07.15   A készlet erejéig!
Garancia:

Bella Lux aszimmetrikus hidromasszázs kád

Kutatók régóta tudják már, hogy a meleg víz és a levegő együttesen rendkívül pozitív hatással van egészségünkre. Segít  a fáradt munkanap után ellazulni és megnyugodni, szabályozza a vérkeringést, fokozza sejtjeink regenerációs  képességét, és csökkenti a krónikus fájdalmakat.

A hidromasszázs ereje a vérkeringés fokozásában rejlik. Korunk jellegzetes tünetei a stresszes életmód, a kiégés (burn  out szindróma) és a belőlük fakadó szív-és érrendszeri betegségek, emésztőszervi panaszok, és az immunrendszer általános gyengesége is.

A hidromasszázs a felgyorsult életvitel ellensúlyozására való, úgy, hogy közben a fürdőzés örömétől sem foszt meg bennünket. Maga a termálvíz és a masszázs külön-külön is jó hatással vannak szervezetünk működésére, de együttesen alkalmazva drámai változást érhetünk el velük.

A kád rendelhető jobbos illetve balos beépítéssel is.

Termék jellemzők:

• Víz szivattyú: (750W)