LORA
Kezdete: 2020.01.24   A készlet erejéig!
Garancia:

Lora univerzális wc ülőke

Műszaki adatok:

• Anyag: polipropilén
    • Széles szerelési tartomány
    • Illik a legtöbb wc-hez a piacon

2 év garancia

Segítség WC ülőke vásárláshoz

Ha WC ülőke vásárlásra szánta el magát, ebben a rövid útmutatóban szeretnénk segíteni önnek kiválasztani a megfelelőt:

1. Először is ki kell választani a megfelelő méretet. A WC csészén a következő méreteket kell lemérni (lásd a mellékelt ábrát):

style=

• A - Furat távolság: a WC csésze hátsó részén a felfogó furatok távolsága. Ez szabványosan 15,5 cm. Ha az ön WC-jén ez a méret eltér nem kell aggódni, mert a legtöbb wc ülőke zsanérjai állíthatók.
    • B - Szélesség: a wc csésze legszélesebb pontja
    • C - Hosszúság: a felfogó furatok vonalától kell lemérni

Ha ezek a méretek megvannak, a wc ülőke részletes leírásában vagy a mellékelt méretrajzon lehet megnézni hogy illeszkedni fog-e az ön wc-jéhez.

2. A következő az ülőke anyagának kiválasztása:

• Fából
    • vagy műanyagból

Előnyös ha illik a fürdőszoba színéhez és dizájnjához, rengeteg színes és mintás wc ülőke is elérhető.

3. Végül a kényelmi funkciók kiválasztása:

• Soft-close rendszer: más néven lecsapódás gátlóval ellátott wc ülőkék. Az ilyen wc ülőkéknél az ülőfelület és a fedél is lassan, 3-5 másodperc alatt csukódik le a szorított zsanéroknak köszönhetően.
    • Easy-click rendszer: az ilyen wc ülőkék könnyedén, egy kattintással rögzíthetők, vagy leszerelhetők a wc csészéről, nincs szükség csavarozásra! Ezzel a tisztán tartás is sokkal könnyebb.

Kerra
    LORA