ZEUS178 Zeus kád
ZEUS178
Kezdete: 2020.06.03   A készlet erejéig!
Garancia:

Zeus Luxory kád

Szabadon álló, különleges szaniter akrilból készült kád.

Termék jellemzők:

• Kapacitás: 270 L

• Anyag: Szaniter akril*

• Leeresztő szifonnal

*Szaniter akril: Alapvetően kétféle akril kád létezik, a „100% szaniter akril” és az úgynevezett „ABS akril”.A legfontosabb különbség, hogy a „100 % szaniter akril” kádak kopófelülete 3-5 mm, ezzel szemben az „ABS akril csupán néhány tized mm akril kopófelülettel rendelkezik, melyet egy ABS műanyag réteg követ.

Kerra
ZEUS178 Zeus kád