Mosható divatmaszk lógóval
100 g/db
Eredeti ár: 990 Ft
Akció: 290 Ft
Kezdete: 2021.03.07   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 700 Ft
Készleten

Termékleírás

Védje a saját és mások egészségét a divatos, fekete Homelux maszk segítségével!

A sterilizálható egészségügyi poliészter szájmaszkok a cseppfolyós fertőzésektől  óvják a viselőjét és környezetét. Többször használatos. A piacon kapható egyszer használatos szájmaszkokkal szembeni előnye, hogy hónapokig használható, megfelelő sterilizálás mellett, így költség- és környezetkímélő.

A maszkok anyaga poliészter és spandex

Használata: első használata előtt javasoljuk a magas hőfokon történő mosást, és a vasalással történőfertőtlenítést. Az orr- és a szájrész elé felhelyezhető úgy, hogy a fülünk mögé akasztva rögzítjük, majd a szájmaszkot az arcra igazítjuk.

Termékjellemzők :

• mosoható
    • vasalható
    • fekete
    • divatmaszk
    • poliészter

Anyagösszetétel: 95,6%-ban poliészter, 4,4%-ban spandex. Szükség esetén 90oC-on is mosható. vasalással sterilizálható, de a gumi károsodását okozhatja, így a szájmaszk élettartama lerövidülhet.

Mosható divatmaszk lógóval
    Leziter