AFF
Eredeti ár: 490 Ft
Akció: 290 Ft
Kezdete: 2021.03.06   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 200 Ft
Készleten
Termékjellemzők
Anyaga100% szanforizált pamutvászon
Sűrűség 180 g/m2
SzínFehér
Állíthatóigen
Vasalhatóigen
Moshatóigen
Mosási hőfok90 °C

Termékleírás

A sterilizálható egészségügyi textil szájmaszkok a cseppfolyós fertőzésektől  óvják a viselőjét és környezetét. Többször használatos. A piacon kapható egyszer használatos szájmaszkokkal szembeni előnye, hogy hónapokig használható, megfelelő sterilizálás mellett, így költség- és környezetkímélő.  A maszkok anyaga szanforizált pamutvászon. Használata: első használata előtt javasoljuk a magas hőfokon történő mosást, és a vasalással történőfertőtlenítést. Az orr- és a szájrész elé felhelyezhető úgy, hogy a gumizsinórokat a fülünk mögé akasztva rögzítjük, majd a szájmaszkot a redőzés segítségével az arcra igazítjuk. Anyagösszetétel: 100% szanforizált pamutvászon Szükség esetén 90oC-on is mosható, vasalással sterilizálható, de a gumi károsodását okozhatja, így a szájmaszk élettartama lerövidülhet. A gumis részt tilos vasalni.

Leziter
Készleten