MIR273 kerti pad
Kezdete: 2021.07.31   A készlet erejéig!
Készleten
60 napos visszaküldés:
Dokumentumok

Termékjellemzők

Méretek125 x 60 x 81 cm
AnyagaHorganyzott acél, porszórt
Színegrafit

Termékleírás

Modern pad háttámlával

A park pad porszórt horganyzott acélból készül, ami ellenállóvá teszi az időjárási viszonyokat. Kompozit anyagból készítették az erkély padjának ülését és háttámláját. A felhasznált anyagoknak köszönhetően az élettartam hosszabb. A kontúrozott háttámla és a kartámasz jelentősen növeli az ülés kényelmét. Az ülés szerkezete lehetővé teszi a levegő keringését , ami kellemes szellő érzetét kelti.

Kényelmes pad a kertben, háttámlával és kartámaszokkal

A modern kerti pad kényelmes háttámlával és kartámaszokkal rendelkezik , ami jelentősen növeli a használat kényelmét.
Az ülés ergonomikus alakú , amely lehetővé teszi a friss levegőn való pihenést. A ház előtti pad kialakítása lehetővé teszi az eső szabad áramlását , ennek köszönhetően nincs pocsolya az ülésen.
A fém padló lyukai lehetővé teszik a levegő keringését a háttámla és a hátlap között.

Mirpol
A termék várható beérkezése
Készleten
Dokumentumok