ÚJ

Lega Line LLB Zuhanyfal

Lega Line LLB/1000 Zuhanyfal 97,9-100,5x190 cm-es méretben Ragyogó profil/Intimglass üveg
553-1000000-00-21
Készleten

Lega Line zuhanyfal ragyogó króm kerettel átlátszó 5mm-es biztonsági üveggel

• Betét:                       víztiszta/intimglass biztonsági üveg

• Vastagsága:            5 mm

• Felületkezelés:        Nanoglass II

• Magasság:               1900 mm

• Állítható fali profil:  igen

• Keret :                      brillant

• Mintázat:                  víztiszta

Nanoglass II felületkezelésnek köszönhetően a vízkő sem tapad meg rajta.

Az ár a tálcát nem tartalmazza. A zuhanyfal kombinálható a LLDO1, LLDO2, LLD2 zuhanyajtókkal.

Gyártó/forgalmazó: ROLTECHNIK

Figyelem:

A zuhanykabinok névleges méretei a TÁLCÁRA TÖRTÉNŐ BEÉPÍTÉSHEZ vannak megadva, és mindig a tálcához viszonyított behúzással kerülnek felszerelésre. A zuhanykabinokat telepítse mindig a tálca szélétől 7-25 mm-re (típustól függően)! Amennyiben PADLÓLAPRA KERÜL, akkor félő, hogy a zuhanykabin mérete kisebb lesz, mint a padlólapok által lefedett terület. Padlóra telepítéskor a kabin beépítési méreteit kell figyelembe venni.

Beépítési méret y: kabin maximális külső mérete

Roltechnik
553-1000000-00-21