ÚJ

Lega Line LLD4/1600 négyrészes eltolható zuhanyajtó 160x190 cm
574-1600000-00-02

Lega Line dupla fémgörgős zuhanyajtó, ragyogó króm kerettel, víztiszta 5mm-es biztonsági üveggel

• Betét:                       víztiszta biztonsági üveg

• Vastagsága:            5 mm

• Felületkezelés:        Nanoglass II

• Magasság:               1900 mm

• Állítható fali profil:  igen

• Keret :                      brillant

• Mintázat:                  víztiszta

• Ajtó záródás :          mágnes profil

• Vízzáró profil :         műanyag vízzáró profilok

• Vízelvezető profil :  nem

• Egyéb:                      univerzális kivitelezés bal/jobb

Nanoglass II felületkezelésnek köszönhetően a vízkő sem tapad meg rajta. Az ár a tálcát nem tartalmazza. LLB fix fallal szerelve sarok kabin is kialakítható.

Gyártó/forgalmazó: ROLTECHNIK

Figyelem:

A zuhanykabinok névleges méretei a TÁLCÁRA TÖRTÉNŐ BEÉPÍTÉSHEZ vannak megadva, és mindig a tálcához viszonyított behúzással kerülnek felszerelésre. A zuhanykabinokat telepítse mindig a tálca szélétől 7-25 mm-re (típustól függően)! Amennyiben PADLÓLAPRA KERÜL, akkor félő, hogy a zuhanykabin mérete kisebb lesz, mint a padlólapok által lefedett terület. Padlóra telepítéskor a kabin beépítési méreteit kell figyelembe venni.

Beépítési méret y: kabin maximális külső mérete

Lega Line LLD4/1600 négyrészes eltolható zuhanyajtó 160x190 cm
574-1600000-00-02