Sanoflex Grande+Duet aszimmetrikus szögletes sarokkabin kétfajta nyílóajtóval zuhanytálca nélkül

Sanoflex Grande+Duet aszimmetrikus szögletes sarokkabin kétfajta nyílóajtóval 120x80x195 cm balos
MT120-M1280FL
Zuhanytálca nélkül

Termék tulajdonságok:

• 6 mm-es biztonsági üveg, vízlepergető bevonattal

• króm fogantyú

• króm állítható fali profil

• króm zsanérok ajtóemelő mechanikával

• ajtóélzáró mágnescsík

• vízzáró szilikon tömítés

• 10 év garancia

• EU-s gyártmány

Gyártó / Importőr: Sanotechnik Hungária Kft.

Sanotechnik
MT120+M1280FL