SZAJMASZK
Eredeti ár: 290 Ft
Akció: 199 Ft
Kezdete: 2021.03.07   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 91 Ft
Készleten

FFP2 szájmaszk

FFP2 minősítésű légzés- és vírusvédelmi szájmaszk adatai

• FFP2 maszk szűrőkapacitása: 94%

• FFP2 maszk teljes szivárgása maximum: 11%

Az FFP2 kategóriába eső maszkok már komoly védelmet nyújtanak, használhatóak vírusvédelmre is.

A levegő részecskéinek legalább 94%-át szűrik 0,6 μm méretig, ilyeneket használnak például a bányászatban és a fémiparban is.

Eldobható változataik gyors és hatékony védelmet nyújthatnak, de nagyon kell figyelni az időben történő cseréjükre.

Javasolt a szájmaszk mellé egy kézfertőtlenítő adagoló beszerzése is, a kettő együtt lényegesen hatékonyabban képes védeni a Covid-19 koronavírus járvány hatásaitól.

Leziter
Készleten