Minimal Versa 60 komplett fürdőszobabútor, Lakobell üveg – fehér, Magasfényű fehér

MVERSA60MFFLAFEH
Kezdete: 2020.06.03   A készlet erejéig!
Szín:
Bútor méretek:
Garancia:

Minimal Versa fürdőszobabútorok

• Prémium minőség

• 60-120 cm méretek

• Öntöttmárvány mosdók

• Strongbox™ csillapított fiókzáródás

• Üveg fronttal

• A komplett bútor tartalmazza a felső és az alsó bútort, valamint az öntöttmárvány mosdót

• Világítás rendelhető hozzá

A fali szekrény nem képezi részét az ajánlatnak, de külön rendelhető.

Világítás nem tartozék!

Vertex