Rómeó magas szekrény 30 cm 2 ajtós nyitott részes, magasfényű fehér színben, univerzális

RM302ANYMFFMFF
Kezdete: 2020.02.23   A készlet erejéig!
Távoli beérkezés: 2020-03-10
Garancia:

Rómeó 30 magas szekrény 2 ajtós nyitott

• Minőségi, hazai gyártású fürdőszoba bútor 1+2 év garanciával(A 2 év extra garancia opcionális).

• Front MDF, korpusz bútorlap

• A bútort összeszerelve szállítjuk!

• 100%-ban magyar termék.

• állítható ABS króm lábak

• Jobbos és balos nyitásiránnyal is szerelhető (univerzális)

Magasság: 187cm

Szélesség: 30cm

Mélység: 33cm

A bútor anyaghasználatából adódóan (bútorlap) a korpusz oldal színe eltérhet a magasfényű MDF front színétől.

Vertex
Távoli beérkezés