WK00142
Kezdete: 2020.06.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Oval a maga tökéletes megjelenésével! Mérete igazán ideális, kisebb és közepes fürdőszobákban is kényelmesen elfér, de egy nagyobb teret is gyönyörűen képes megtölteni különleges designjával. Amennyiben egy igazán kényelmes kádra vágyik, emellett egyedi, innovatív formákra, akkor Oval szabadonálló akril kádunkat Önnek találtuk ki. Minimális formatervezés letisztult vonalvezetéssel.

Dupla falú szerkezet: A masszív, 2 rétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség nehéz acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémeken is elhelyezhető.Dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest, le és túlfolyó, Rejtett szintezőláb.A két akril réteg között speciális szigetelőanyag gondoskodik a víz hőmérsékletének megőrzéséről.

Termék mérete1860x885x605 mm
Külső akrilréteg vastagsága4-5 mm