ACS0188
Kezdete: 2021.03.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 18x88x30 cm
Színei fehér és króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Rundo Solo szabadon álló csaptelep térkádak mellé zuhannyal fehér/króm színben garantáltan jó választás. Egy szabadon álló fürdőkádhoz elengedhetetlen kiegészítő egy szabadon álló csaptelep. A Rundo csaptelepcsalád tagja alsó, rejtett vízbekötésével letisztult, elegáns látványt nyújt.

Rundo Solo térben álló kádtöltő csaptelep

A fehér króm színkobináció még elegánsabbá varázsolja a csaptelepet.A szabadon álló csaptelepeket elsősorban szabadon álló kádhoz ajánljuk, ez a kettő együtt egyértelműen a modernséget tükrözi. Gégecsőt és zuhanyfejet is tartalmaz. A csaptelep teste sárgaréz. Fehér és króm színkombinációba kapható.

5999054702044
Wellis