ACS0189
Kezdete: 2021.03.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 112,7x17x29 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Egy szabadon álló fürdőkádhoz elengedhetetlen kiegészítő egy szabadon álló csaptelep.A Via ívelt, szabadon álló csaptelep bármelyik meglévő króm csaptelep családhoz illeszkedik. Az ívelt kialakítású vízbeömlő és a karcsú csaptelep oszlop letisztult, elegáns látványt nyújt.

Via szabadon álló kádtöltő csaptelep

A Via szabadon álló kádtöltő csaptelepet garantáltan jó választás szabadon álló kádjához.Sárgaréz, egykaros csapteleppel rendelkezik. A csaptelep anyaga króm,mely eleganciát sugároz. Gégecsőt, kerámiabetétet és zuhanyfejetis tartalmaz a csaptelep.

5999054702051
Wellis