Cosmo bidé csaptelep, egykaros
ACS0203
Kezdete: 2021.03.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 12,9 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Cosmo bidé csaptelep

A Cosmo bidé csaptelep króm anyaga még modernebbé varázsolja a terméket. Kerámiabetéttel van felszerelve. Sárgaréz csaptelep test.A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el.12,9 cm magas.

Cosmo bidé csaptelep, egykaros
Wellis