Cosmo kádtöltő csaptelep, egykaros
ACS0204
Kezdete: 2021.03.03   A készlet erejéig!
Távoli beérkezés: 2021.03.23
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 16,8 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Cosmo kádtöltő csaptelep

A Cosmo egykaros kádtöltő csaptelep teste sárgarézből készült. Kerámiabetéttel van felszerelve.Gégecső és a zuhanyfej nem tartozéka a terméknek.A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el. Termék mérete: 21,5x17,9x11,5 cm

Cosmo kádtöltő csaptelep, egykaros
Távoli beérkezés