Bellini bidé csaptelep, egykaros
ACS0213
Kezdete: 2021.02.26   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 15,1x4,8 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Bellini bidé csaptelep

A Bellini egykaros bidé csaptelep kerámiabetéttel van felszerelve. Sárgaréz csaptleppel rendelkezik. A termék mérete 15,1 x 4,8 cm. A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el.

Bellini bidé csaptelep, egykaros
Wellis