ACS0222
Kezdete: 2021.02.26   A készlet erejéig!
Készleten
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 10,1x18,5x9,5 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Diabló kád csaptelep

A Diablo kád csaptelep kerámiabetéttel van felszerelve. Sárgaréz csaptelep testtel rendelkezik. Felülete króm.Az ár nem tartalmazza a zuhanyejet, annak tartókonzolját és a gégecsövet. A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el.

Wellis
Készleten