ACS0225
Kezdete: 2020.09.28   A készlet erejéig!
Készleten
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 13,4x21,7 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Faust kád csaptelep

A Faust kád csaptelep sárgaréz csapteleppel rendelkezik. Kerámiabetéttel van felszerelve. Felülete króm. Gégecső és zuhanyfej nélkül kapható. A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el.Ne használjon savas mosószert, oldhatatlan szemcsés szerkezetű mosószert vagy szappant.

Wellis
ACS0225