ACS0265
Kezdete: 2021.03.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 5x12,8x12,5 cm
Anyaga króm
Csaptelep test sárgaréz
Garanica 5 év

Termékleírás

Új csaptelep kollekcióinkkal egységes megjelenést érhet el fürdőszobájában. A fényes króm felületek megfelelő kiegészítői bármilyen színű fali csempének, hiszen tükörként verik vissza annak színét. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.

Comino bidé csaptelep

A Comino bidé csaptelep kerámiabetéttel van felszerelve. Sárgaréz csapteleppel rendelkezik. Felülete króm. A szennyeződéseket gyenge folyékony tisztítószerrel vagy ablaktisztítóval távolítsa el. Ne használjon savas mosószert, oldhatatlan szemcsés szerkezetű mosószert vagy szappant.

Wellis
Karácsonyi vásár