Carice Angular falsík mögötti WC tartály szögletes nyomólappal
EE00278
Kezdete: 2020.10.01   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 50x9x113,8 cm
HDPE tartály 90 mm vastag
Öblítés fajta kettős öblítés
Öblítőmechanizmus 3/4,5 liter; 3/6 liter; 4 /7 liter
Garanica 5 év

Termékleírás

A Geberit falsík mögé rejtett öblítőtartályai klasszikusok a modern fürdőszobákban.Egy darabba öntött HDPE tartály 90 mm vastagsággal rendelkezik. Univerzális kerettet is tartalmaz a fali WC-hez.  A kettős öblítésnek, valamint a beállítható öblítővíz-mennyiségnek köszönhetően az öblítőmechanizmus takarékosan bánik a vízzel (3/4,5 liter; 3/6 liter; 4 /7 liter). Mechanikus öblítő gombja és ABS-polírozott krómozott gombja van.Méret: 50x9x113,8 cm

Clarice Angula falsík mögötti wc tartály szögletes nyomólappal

A falon kívüli tartályokkal szemben a letisztult és elegáns külső, és a kétfunkciós öblítés valamint a csendes működés. A tartállyal rendelkező wc-k viszonylag könnyen alakíthatóak át ilyen rendszerekké, különösen, ha már eredetileg is a falakban helyezkedtek el a lefolyó csövek. Csendes működésükről a korszerű töltőszelep és a tartály hangszigeteltsége gondoskodik. Tartósságuk az elmúlt évtizedekben már bizonyított.Minden, a fal mögötti tartályban található elem a nyomólap levétele után, a szerviznyíláson át hozzáférhető és cserélhető.

Wellis
Carice Angular falsík mögötti WC tartály szögletes nyomólappal