WB00322
Kezdete: 2020.08.03   A készlet erejéig!

Termékjellemzők

Mérete80 × 46 × 1,6/16,5 cm
Anyagaönött műmárvány
Garancia1 év

Termékleírás

Az Azori mosdókagyló tökéletes minden szempontból. Egy olyan időtálló anyagbók készült, amely összehasonlítva a kerámia anyagokkal, sokkal nagyobb formai kialakítást tesz lehetővé. Ennek köszönhetően olyan formájú mosdókat is tudunk vásárolni, amelyet a hétköznapi kerámia mosdókból nem.

Azori öntött műmárvány mosdó

Az Azori öntött márvány mosdó további előnye a tökéletesen letisztult körvonalak és az egyenes rakodófelületek. A sima felület pedig megkönnyíti a hétköznapi mosószerekkel történő tisztántartást es a vízzel való leöblítést. A záró felületi kezelés színezett műgyantával történik, amely óvja az öntött műmárvány felületét mindennapi külső hatásoktól.Csaptelep és szifon nélkül kapható. Termék méretei: 80 × 46 × 1,6/16,5 cm.

Wellis
WB00322