WE00104
Kezdete: 2020.06.04   A készlet erejéig!

Termékjellemzők

Nem számít milyen óvatosan megy bele medencéjébe, némi kosz mindenképpen bele kerül a vízbe, és lesüllyed a medence aljára. Ám ez nem jelenti azt, hogy le kell engednie medencéjét ahhoz, hogy tökéletesen tiszta legyen az alja! Erre kiváló megoldást nyújt a víz alatti SPA WAND kézi medenceporszívó, mely lehetővé teszi, hogy a víz leengedése nélkül összeszedje a koszt a fenékről.

Ennek köszönhetően sokkal hosszabb ideig tudja használni ugyanazt a vizet, nem beszélve arról, hogy nem kell még többet költenie vegyszerekre. Nincs szüksége csövekre, elektromos áramra. Olyan speciális fejekkel szállítjuk, mely kifejezetten a medence fenekéről, belépőkről, illetve a vízfelszínről történő kosz eltávolításra lett tervezve.

Wellis
WE00104